Edukacija 5, 6 ir 7 klasėms Kauno VII forto Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokykloje

    2021 m. rugsėjo mėn. 29 d. 5, 6, 7 klasių mokiniai kartu  su fizikos mokytoja metodininke Vilma Mekionyte vyko į Kauno VII forto Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokyklą, kur dalyvavo patyriminio mokymos(si) veiklose. Mokiniai pasigamino ,,dirbtinio aukso“, susipažino su raudonojo kopūsto indikatoriumi ir jį išbandė, dar   atlikto labai įdomius  eksperimentus: ,,Cheminis chameleonas“,  ,,Cheminis  fontanas”; suprato, kaip pasidaryti  ,,Dramblio pastą”. Sužinojo, kaip įsielektrina kūnai ir patys turėjo galimybę ,,įsielektrinti“ bei  ,,žaibuoti”. Buvo geri elektrinių schemų konstruktoriai, puikiai  sekėsi  sujungti elektrines grandines, nes veikė visi elektriniai prietaisai: garsiakalbiai skleidė garsą,   malūnėliai sukosi  ir švietė elektrinės   lemputės.

    Edukacijos metu  visi mokiniai patyrė fizikinių ir cheminių  reiškinių  pažinimo džiaugsmą ir įgijo daug  naujų  STEAM   žinių ir gebėjimų.