Get Adobe Flash player

Kovo 31 dieną Jiezno gimnazijoje lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Vilniuje politikos/ekonomikos skyriaus diplomatė Cristina A.Hansell ir Pensilvanijos Nacionalinės gvardijos majoras Gordon R.Kinner. Svečiai mokiniams ir mokytojams pasakojo apie JAV ir NATO bendradarbiavimą su Lietuvos Respublika.
Netikėtai ir maloniai sutapo, kad susitikime su amerikiečiais dalyvavo ir Lietuvos kariuomenės atstovai, kurie, majoro Gedimino Ališausko vadovaujami, lankėsi Jiezno gimnazijoje kaip projekto ,,Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti.” partneriai.
Dviejų NATO šalių diplomatai ir kariškiai ne tik vedė įtaigią pamoką anglų ir lietuvių kalbomis, bet ir draugiškai pabendravo prie arbatos puodelio.

Jolita Stačiokaitė, Jiezno gimnazijos mokytoja

nato

nato1

nato2

Nėra paveikslėlių