Get Adobe Flash player

Jau tapo tradicija, kad Jiezno gimnazijos JMB sambūrio“Mąstyk žaliai“ būrelio nariai pristato savo projektus Respublikinėje konferencijoje Skriaudžių pagrindinėje mokykloje „Projekto metodas pamokoje“. Daug kas, iš „senbuvių“ dar prisimena mūsų garsųjį projeką „Cibulis“. Pernai Eglė Vinskaitė visus sužavėjo pristatydama savo tiriamąjį darbą „Zetai“ – mūsų karta“. Tradicijas šiemet tęsė penktokės Toma ir Indra. Vien tik intriguojantis projekto pavadinimas „Draugavome+Kūrėme+Mokėmės=XYZ”, prikaustė visų dėmesį. Tai integruotas, tarptautinis E-Twinning internetinėje erdvėje vykdomas būrelio narių, 5 klasės mokinių, tėvelių, pradinių klasių mokinių socialinis projektas. Šios veiklos tikslas – ugdyti pilietiškumą, tapatumo jausmą, ieškant naujų, modernių ugdymo formų.

Draugavome su Kelmės, Akmenės, Kupiškio, Barselonos ir Norvegijos mokyklomis. Rašėme sveikinimus Vasario 16- osios proga, pynėme draugystės apyrankes, dainavome dainas, mokėmės dirbti su naujomis internetinėmis programėlėmis, sukūrėme filmą, vertinome ir įsivertinome savo indėlį į projekto veiklas. Bendras rezultatas, dalyvių nuomone, buvo : „klasė tapo „jėga“, „sužinojome savo silpnąsias ir stipriąsias puses“, „susiradome daug draugų“, „tapome pilietiškesni“, „įsitraukėme į kitus socialinius projektus“. Darbas truko pusę metų , kol galėjome atsakyti, kas yra X, Y ir Z. O atsakymas – „Mes mylim Lietuvą“.

Dėkoju visiems projekto dalyviams, ypač Tomai ir Indrai, kurios, kaip tikros profesionalės , pačios paruošė projekto pristatymo reprezentaciją , kalbėjo, diskutavo su auditorija, atsakinėjo į komisijos klausimus. Nuoširdžiai dėkoju dešimtokų Gabrielės Bernatonytės ir Luko Valatkos duetui. Jų bendradarbiavimo rezultatas – sukurtas filmas „Atvažiuokit pas mus į svečius“. Projektinė veikla išryškina visų mokytojų indėlį ugdant komunikavimo, socialines ir kūrybines kompetencijas. Ačiū visiems prisidėjusiems.

JMBsambūrio vadovė

Joalita Jurkevičienė

joalitosj1

Nėra paveikslėlių