Get Adobe Flash player

2017 m. rugsėjo 1-ąją, švenčiant Mokslo metų pradžią, Jiezno gimnazijoje pirmą kartą įteikta Pažangos premija. Jos steigėjų tikslas – siekti individualios mokinio pažangos bei didinti tokią pažangą darančių mokinių skaičių Gimnazijoje.
Kandidatais premijai gauti gali būti 5-8 ir I-IV gimnazinių klasių mokiniai. Atrankos kriterijus vienintelis – individuali pažanga, skaičiuojant ją pagal dvejų iš eilės mokslo metų vidurkius. Šiųmetinė premija paskirta gimnazijos IV klasės mokinei Monikai Taraškevičiūtei.
Monika atsakinga, pavestas užduotis atlieka nuoširdžiai ir sąžiningai, pagal galimybes dalyvauja klasės ir mokyklos renginiuose. Ji santūri, visada paslaugi, įsitikinusi sėkme, teikia pasiūlymus.
2016-2017 m.m. Monika sėkmingai pagerino beveik visų mokomųjų dalykų rezultatus. Atkakliai dirbdama, ji ne tik padarė ryškią individualią pažangą, bet ir įgavo pasitikėjimo savimi, tapo aktyvesnė.
Linkime Monikai ir toliau atkakliai mokytis, siekti kuo aukštesnių rezultatų.

pazanga

Nėra paveikslėlių