Get Adobe Flash player

Spalio 4 d. Jiezno gimnazijos II, III ir IV klasių gimnazistai su fizikos mokytoja V. Mekionyte važiavo į Kauno VDU vykusią pažintinę – ugdomąją ekskursiją Mokytojų festivalį. Mes, gimnazistai, turėjome galimybę dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse ,,Lego serious play“, kur konstruodami gyvūną iš lego kaladėlių galėjome papasakoti, kodėl pasirinktos tokios spalvos, detalės. Doc. dr. O. Stripeikis, vedęs užsiėmimą, pagal sudėtą lego konstrukciją sprendė apie žmogų: charakterio savybes, požiūrį, pomėgius.

Vėliau apsilankėme garso laboratorijoje, kurioje kartu su jos vedėju M. Jančiausku, bet kokį daiktą bandėme paversti muzikos instrumentu, kurti muziką. Visiems buvo labai įdomu stebėti, kaip stiklinis butelis su trečdaliu vandens ir liniuote suskambo natomis. Gimnazistai lankėsi garso įrašų patalpoje ir sužinojo, kaip daromi garso įrašai. Mokinius nustebino patalpos įranga. Supratome, kad norint kurti muziką reikia ne tik būti geru programuotoju, bet ir turėti muzikinį išsilavinimą. Keletas mokinių dar spėjo išklausyti A.Tapino paskaitą apie mobiliuosius telefonus ir svajojo, kad galbūt ateis laikas, kai, laikant brandos egzaminus, abiturientams bus leidžiama naudotis mobiliaisiais telefonais.

Po to išklausėme prof. L. Mažylio paskaitą ir atsakinėjome į klausimus apie surastą Nepriklausomybės aktą. Visus sužavėjo šio žmogaus linksmumas, humoro jausmas, bendravimas. Mes, mokiniai, supratome, kad tokios išvykos ir pamokos netradicinėse aplinkose skatina pamąstyti apie profesinę ateitį ir suprasti, kaip yra svarbu mokytis kiekvieną dalyką, nes nežinome, ko prireiks ateityje.

                       Jiezno gimnazijos III klasės mokinė Erika Kelmelytė

1vilma3vilma5vilma

Nėra paveikslėlių