Get Adobe Flash player

Centropa filmų kūrimo konkurso Jiezno gimnazijos kūrybinė komanda Rygoje

Nedidelė ir draugiška Jiezno gimnazijos komanda pažintį su Ryga pradėjo nuo miesto turgaus, vieno iš didžiausių Europoje. Jis, kaip ir buvęs geto kiemas, yra prie pat autobusų stoties. Pėsčiomis Vantiniu tiltu kirtę Dauguvą, nuėjome į Kipsaloje esantį Žanio Lipkės, žydų gelbėtojo ir pasaulio tautų teisuolio, memorialą. Vėliau leidomės tyrinėti ir klaidžioti po Rygos senamiestį, o vakarienei pasidarėme pramogą - važinėjomės tramvajumi.
Antroji diena Rygoje buvo skirta kultūrai. Kadangi viena mokytoja vaikystėje svajojo šokti baletą, nusifotografavome prie paminklo Mariui Liepai. Architektūros gerbėjai ėjo pasidairyti į Art Nouveau stilių, Alberto gatvės reikėjo ir žemėlapyje paieškoti, galiausiai radome ne tik gatvę, bet ir muziejų. Kaip ir planavome, ekskursiją Rygoje baigėme edukaciniu užsiėmimu Latvijos okupacijos muziejuje.

Mokytoja Jolita Stačiokaitė

centropacentropa1centropa4centropa3


Nėra paveikslėlių