Get Adobe Flash player

          Spalio 6 d. Jiezno gimnazijoje atidaryta nauja ir labai laukta ikimokyklinio ugdymo grupė "Boružiukai", kurią lanko 16 mažųjų jiezniškių. Grupės atidarymo renginyje dalyvavo Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktoriaus pavaduotoja R. Zablackienė ir Švietimo skyriaus vedėjas R. Zailskas. Po iškilmingo atidarymo Jiezno gimnazijos direktorė N. Zujienė pasveikino bei padėkojo visiems prisidėjusiems prie grupės įkūrimo ir pakvietė tarti žodį garbius svečius. Meras A. Vaicekauskas pasidžiaugė, kad Savivaldybės lėšomis įrengta trečia ikimokyklinio ugdymo grupė pagerins ikimokyklinio ugdymo sąlygas Jiezne. Pasak R. Zablackienės, šio įvykio mažųjų jiezniškių tėveliai labai laukė ir, nors darbai šiek tiek užsitęsė, rezultatas tikrai džiugina. Vadovai pasveikino bendruomenę su įkurtuvėmis ir įteikė piniginę dovaną. Augančią bendruomenę sveikino ir Jiezno seniūnijos seniūnas A. Bartusevičius, kuris mažiesiems įteikė saldžią dovanėlę. O laikinoji Jiezno meno mokyklos vadovė A. Pūraitė-Jankauskė, įteikdamą muzikinį instrumentą, kvietė mažuosius muzikuoti.

        Visiems susirinkusiems muzikinę programėlę dovanojo Jiezno gimnazijos 6 klasės mokinys Nojus Margarian ir mažieji "boružiukai".

grup1grup2grup3Nėra paveikslėlių