Get Adobe Flash player

Nuo šių mokslo metų rugsėjo pabaigos kiekvieną trečiadienį Jiezno gimnazijos bibliotekon susirenka mokiniai, mokytojai, gimnazijos darbuotojai. ,,Auksinio šešeto‘‘, ,,Nieko rimto‘‘, ,,Koks skirtumas‘‘ ir ,,Pacukų‘‘ (Pacų ainių) komandos varžosi protų mūšiuose.

     Varžybos prasidėjo mūšiu, skirtu JIEZNO 525-ajam gimtadieniui. Vėliau:,, Pakelk galvą nuo mobiliojo‘‘, ,,Sukti ir ,,gudrūs‘‘ klausimai iš moksleiviško humoro“, narpliojamos žodžių grandinėlės, atsakinėjama į įvairius klausimus ,,Iš visur apie viską‘‘.

     Ateity, Šiaurės šalių bibliotekų savaitės metu, plačiau susipažinsime su Skandinavijos šalimis, artėjant Lietuvos 100-ajam gimtadieniui, sklaidysime Lietuvos istorijos puslapius, turtinsime žodyną išpainiodami žodžių grandinėles, gilinsime įvairių dalykų žinias.

Klausimai-,,įkandami‘‘, atsakymui-šviesos greičiu skriejanti minutė, dalyviai-skirtingo amžiaus ir patirties, temos-iš visur ir apie viską! Vieniems labai svarbus rezultatas, kiti džiaugiasi pačiu procesu. Tai tęstinis žaidimas. Kiekvienos savaitės rezultatai skirtingi. Laimėjusieji neužriečia nosies, pralaimėjusieji-nenukabina

       Mieli jiezniškiai, jei norite save išbandyti ne tik sofos lygoje prie TV, prisidėkite prie gimnazijos bendruomenės! Buvimas kartu-didelė vertybė!

Jiezno gimnazijos vyr. bibliotekininkė Vitalija Rūdienė

jieznui525Nėra paveikslėlių