Get Adobe Flash player

Rugsėjo pirmąją mes, 7 klasės mokiniai, sužinojome labai smagią žinią: dalyvaudami projekte ,,Pagauk pamoką”, praėjusiais mokslo metais tapome geriausiai lankiusia gimnazijos klase ir už tai gavome apdovanojimą - nemokamą ekskursiją. Vykome į LR televiziją. Ekskursijos metu aplankėme muziejų, kuriame rašytiniai, grafiniai, garso ir vaizdo dokumentai, leidiniai, periodika, muziejinę vertę turinti aparatūra bei įranga, jos detalės, radijo imtuvai, televizoriai ir kiti eksponatai, pasakojantys apie radijo ir televizijos raidą Lietuvoje, iškiliausius šioje srityje dirbusius žmones. Susipažinome ne tik su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, bet aplankydami radijo bei televizijos studijas pamatėme, kuo šiandien gyvena Lietuvos nacionalinis transliuotojas. Turėjome galimybę pamatyti pirmąją televizijos studiją, kurioje prasidėjo jos istorija, o šiandien čia filmuojama populiariausia laida vaikams ,,Gustavo enciklopedija“. Džiaugiamės įdomia ekskursija!
7 klasės mokinė Aistė Stabačinskaitė

tv1tv3tv2

Nėra paveikslėlių