Get Adobe Flash player

Praėjusiais mokslo metais Jiezno gimnazijos mokytojų komanda, kurioje dirbo J.Jurkevičienė, J.Stačiokaitė, P.Veteris bei R.Kandrotienė, vadovaujama direktorės pavaduotojos D.Mazuronienės, pildė paraišką LMNŠC, siedama galimybės dalyvauti projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėse programose. Smagu, kad mūsų gimnazijos paraiška atitiko visus reikalavimus, ir šiais mokslo metais mes jau galime pasinaudoti profesionaliomis nemokamomis edukacinėmis ekskursijomis.
Spalio 13 dieną JMBS „Mąstyk žaliai“ nariai išvyko į Asvejos regioninį parką, į edukacinę ekskursiją „Miško paslaptis“, kurią vedė Remigijus Karpuška, profesionalus gidas iš Lietuvos gamtos fondo. Jis mus supažindino su atsakingos miškininkystės principais: kaip tapti tikraisiais miško šeimininkais, kad miškas - ne tik mediena, kad šiukšlės „traukia“ kitas šiukšles... Ypač susidomėję klausė tie mokiniai, kurių šeimos yra miško savininkai, nes išmanant atsakingos miškininkystės principus, nuosavas miškas gali maitinti šeimą ištisus metus. Gido profesionalumas ir įtaigus pasakojimas kai kuriuos mokinius paskatino susimąstyti apie miškininko ar gamtosaugininko profesiją. Mokiniai, geriausiai išmanantys miško paslaptis, buvo apdovanoti vertingomis knygomis, o visi kiti gavo animuotas atmintines, kuriose pasakojama, kaip atsakingai elgtis miške.
Neprailgo ir kelionė autobusu: kai kas pro langus grožėjosi rudeniškais vaizdais ir Vilniaus panorama, o daugelis prasmingai išnaudojo Wi-Fi. Buvo surengtas mėgstamiausios dainos konkursas, grįžtant mobiliosiomis internetinėmis programėlėmis atlikti namų darbai. Mokiniai ekskursijos metu mobiliaisiais telefonais turėjo fotografuoti įdomius gamtos objektus ir įminti juose užkoduotą paslaptį. Miglės ir Silvijos autobuse paruoštą namų darbą pristatome jums - taip labiau įsivaizduosite, su kokiomis įdomiomis gamtos paslaptimis mes susipažinome Žingių miško pažintiniame take.
JMBS vadovė J.Jurkevičienė

asveja3asveja2asveja1


Nėra paveikslėlių