Get Adobe Flash player

Sveikiname!!!!!  Jiezno gimnazijos mokytojai Joalitai Jurkevičienei Švietimo mainų paramos fondas įteikė kokybės ženklelį už eTwinning projektą "Valstybės diena kitaip". Jis pažymi, kad projektas pasiekė tam tikrą nacionalinį ir Europos standartą: buvo pedagogiškai novatoriškas ir kūrybingas, integruotas į ugdymo turinį, vyko bendradarbiavimas tarp mokyklų partnerių, taikytos IT, užtikrintas tvarumas ir tęstinumas. Projekto veiklose aktyviai dalyvavo 6 klasės mokiniai Ališauskas Evaldas, Bieliauskaitė Skaistė, Diškevičiūtė Aida, Dumalakas Rokas, Ginkutė Ugnė, Jančauskaitė Indra, Kardokaitė Miglė, Kuncevičius Tomas, Margarian Nojus, Petravičiūtė Skaistė, Ramaneckas Justas, Sinkevičiūtė Gabija, Stepankevičius Lukas, Sutkutė Justina, Šimanskaitė Miglė, Tamulynaitė Toma ir Trabuševskis Benas, kuriems direktorė įteikė tarptautinius padėkos raštus.

valsybes dienakitaip


valstybes2

mokinia projekte1

Nėra paveikslėlių