Get Adobe Flash player

2017 m. lapkričio 6 dieną Jiezno gimnazijos II, III ir IV klasių mokiniai dalyvavo projekto ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėje programoje ,,Interaktyvusis dizainas ir technologijos“ Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje.
Gimnazistams paskaitą skaitė laboratorijos vedėjas A. Driežis, kuris plačiau supažindino, kas yra interaktyvusis dizainas. Jis papasakojo, į kokius kriterijų reikia atsižvelgti kuriant naujus inovatyvius gaminius.
Mokiniai labai domisi šiuolaikinėmis naujomis informacinėmis technologijomis, o ypač kompiuteriniais žaidimais. Vieną įdomų žaidimą išbandėme tapę ,,gyvais laidininkais“. Nugalėtojų komanda buvo apdovanota skatinamaisiais prizais.

Jiezno gimnazijos mokiniai E. Kelmelytė ir R. Giedraitis

dizainas3dizainas2dizainas1

Nėra paveikslėlių