Get Adobe Flash player

Lapkričio 17 – ąją Jiezno gimnazijoje vyko jaukus ir šiltas trečiokų vakaras mokykloje. Jame dalyvavo 3 klasės mokiniai, jų tėveliai, globėjai, broliukai ir sesutės.

Vakaro pradžioje visi draugiškai kepė obuolių pyragą. Po to ėjo į biblioteką, susiskirstė į keturias mišrias komandas. Bibliotekininkė Vitalija Rūdienė pravedė protų mūšį. Komandos įnirtingai kovėsi dėl pirmosios vietos, ją iškovojo ,,Tikri vyrai“.

Po protų mūšio trečiokai parodė savo sukurtą miuziklą apie roputę. Savo artistiškais sugebėjimais visus maloniai nustebino tėveliai. Jie suvaidino pasaką ,,Gaidelis ir vištytė“.
Atlikę užduotis bibliotekoje, sugrįžo į klasę, ragavo savo išsikeptą obuolių pyragą, gėrė arbatėlę. Pasivaišinę susirinko į sporto salę, atliko mankštos pratimus ir vaikai prieš tėvelius žaidė kvadratą. Rungtynės baigėsi lygiosiomis – laimėjo draugystė.
Laikas prabėgo labai greitai. Direktoriaus pavaduotoja Dalia Mazuronienė padėkojo visiems už nuoširdų ir aktyvų dalyvavimą ir priminė, jog atėjo vėlus metas. Gerai nusiteikę ir pilni įspūdžių išsiskirstė namo.
Nuoširdžiai dėkoju bibliotekininkei Vitalijai Rūdienei už įdomų protų mūšį, mokiniams, kad atsivedė tėvelius ir tėveliams, kad surado laiko pabūti kartu. Tikiuosi, jog pirmas blynas neprisvilo ir į tokius renginius rinksimės ir ateityje.

Roma Kandrotienė

Nėra paveikslėlių