Get Adobe Flash player
Lapkričio 22 d. 2 klasės mokiniai kartu su šeštokais, būrelio "Apie gyvenimą linksmai" nariais, vyko į Vilniaus Naujininkų mokyklą dalintis patirtimi apie etnokultūrinį ugdymą. Čia mus  šiltai sutiko, supažindino su savo etnokultūrinio ugdymo būrelio "Malūnėlis" veikla, atidžiai klausė mūsų muzikinės programos "Visa tiesa apie žvirblį", gardžiai pavaišino ir gausiai apdovanojo. Esame labai patenkinti savo išvyka, nes sulaukėme gero įvertinimo už savo pasirodymą (kaip sakė viena mergaitė: "Aš tiek daug sužinojau apie žvirblį !"), bet ir atradome naujų bičiulių, taip pačiai  kaip ir mes mylinčių  ir puoselėjančių lietuvių tautinę kultūrą, besistengiančių geriau ją pažinti. 
Ačiū už viešnagę Vilniuje naujiesiems draugams! Tikimės, kad mūsų prasidėjusi draugystė tęsis ilgai,  bus įdomi ir naudinga. Ačiū mūsų gerajai pagalbininkei, patarėjai etnokultūrinio ugdymo klausimais Jiezno KLC meno vadovei Ingridai Valentienei. Ačiū "mažiesiems žvirbliams", sostinėje parodžiusiems, kad ir jie - "ne iš kelmo spirti".
Mokytoja Ramutė Bubnienė
naujasnanaujasna1naujasna2naujasna3
Nėra paveikslėlių