Respublikinė STEAM veikla ,,Įžiebk savo šviesą“

    Racionaliai panaudodami energijos šaltinius galime sutaupyti 10 proc. ir daugiau energijos! Svarbiausia – suvokti energijos reikšmę ir panaudojimo paskirtį.

    Spalio 21d. 5 ir 6 klasės mokiniai kartu su technologijų mokytoja Neringa Bisikirskiene ir fizike Vilma Mekionyte dalyvavo labai įdomiose virtualiose kūrybinėse dirbtuvėse ,,Įžiebk savo šviesą“. Tai renginys, į kurį vienu metu jungėsi Lietuvos mokyklos, tarp kurių ir Jiezno gimnazija.

    STEAM dirbtuvių tikslas – pasigaminti savo bateriją elektros grandinei ir apšviesti ja pasidarytą namuką. Renginio pradžioje mokiniai sužinojo, kas yra  elektros elementas, baterija, kokia elemento sandara ir veikimas. Tada prasidėjo rimtas eksperimentinis ir  potyriminis darbas – baterijos gamyba. Mokiniai rimtai ir atsakingai kūrė savo elektros elementą. Buvo labai smagu matyti laimingus vaikus, „įžiebusius savo šviesą“.

Mokytojos V. Mekionytė ir N. Bisikirskienė