Integruota geografijos ir informacinių technologijų pamoka 6 klasėje “Kelias į mokyklą“

   2021 m. lapkričio 29 d. vyko integruota geografijos ir informacinių technologijų pamoka “Kelias į mokyklą“. Pamoką vedė Jiezno gimnazijos mokytojos Laimutė Grigaliūnienė ir Laima Arbačiauskienė.

   Savaitę iki pamokos mokiniai atidžiai stebėjo savo kelią į namus (į mokyklą) ir pasižymėjo arba nusifotografavo svarbius pastatus, gatvių pavadinimus, sankryžas ir kitus svarbesnius orientyrus.

   Apytiksliai nusistatė atstumą tarp atskirų kelio atkarpų, galėjo naudotis išmaniąja programėle telefone.

   Pamokoje  mokiniai pasiruošė savo sukauptą informaciją ir  apmąstė, kaip naudodami sutartinius ženklus braižys topografinio žemėlapio „Kelio į mokyklą“ schemą. Informacinių technologijų kabinete kiekvienas mokinys, naudodamasis piešimo programa „Paint“,  individualiai braižė savo  topografinę kelionę. Baigus darbus, mokiniai  juos demonstravo išmaniojoje lentoje ir aptarė kurie darbai  yra aiškiausi, kurie vaikai į mokyklą keliauja ilgiausiai, o kuriems kelias į mokyklą trumpas.

   Visi bendrai įvertino personaliai atliktus darbus. Peržiūra žemiau galerijoje:

   Mokytojos kartu su mokiniais atrinko  3 geriausius darbus ir nutarė nusiųsti į Prienų r. Informacinių technologijų konkursą „Ženklai ir žemėlapiai“.