Paminėti 100

TU- Lietuva

 

   Paminėti 100-ąją Vasario 16-ąją  šimtas Jiezno gimnazijos bendruomenės narių ir socialiniai partneriai- 16-a komandų- susirinko į protų mūšį „ Skiemuo TU svarbiausias žodyje LIETUVA“.

   Intelektualiame žaidime-mūšyje kovėsi: Jiezno seniūnijos, Strazdiškių, Doletos, Jiezno vaikų muzikos mokyklos, Jiezno pirminės sveikatos priežiūros centro,  Jiezno kultūros ir laisvalaikio centro, senjorų, tėvų, Kašonių  bei 7 Jiezno gimnazijos (mokinių ir mokytojų) komandos.

   Dalyviai varžėsi atsakinėdami  į klausimus apie  Vasario 16-osios Nepriklausomybės aktą, signatarus, Lietuvos istoriją, meną, kultūrą. Buvo rimtų ir „nelabai rimtų“  klausimų.

  Geriausiai sekėsi Jiezno  „priemiesčio“-Strazdiškių – „Pelėdų“ komandai, antrieji buvo  Jiezno gimnazijos  „Pacukų“ (Pacų ainių) komanda. Trečioji vieta teko  „Iššūkio“ šešetukui. Nugalėtojai buvo apdovanoti Tautine ir valstybine vėliavomis bei diplomais. Visi renginio dalyviai  gavo trijų spalvų  padėkos raštus, iš kurių suformavo  TRISPALVĘ .

   Manome, kad laimėjusieji labai neužrietė nosies, o tie,  kuriems Fortūna buvo ne tokia palanki, nenukabino nosies.   Tikimės,  kad  ateity  išplėsime gimnazijoje vykstančių trečiadieninių protmūšių  dalyvių ratą ir pasimokysime iš buvusių klaidų.

 

                                                                            Vyr. bibliotekininkė Vitalija Rūdienė