MICRO:BIT

   MICRO:BIT KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

   Jau pačiomis pirmosiomis rugsėjo mėnesio akimirkomis paaiškėjo, jog Prienų krašto verslininkams bei gyventojams pavyko surinkti pakankamai lėšų ir nupirkti mažus mikrokompiuterius skirtus penktokams. Kompiuteriukai Micro:bit neaplenkė ir Jiezno gimnazijos 5 klasės mokinių. Susipažinti su jų teikiamomis galimybėmis kovo 2 d. į Prienų „Ąžuolo“ progimnaziją vyko du penktokai – Roberta Šidlaitė ir Karolis Simonas Pokštas. Jie dalyvavo Micro:bit organizuotose kūrybinėse dirbtuvėse, kurių veiklos skatino dalyvaujančių vaizduotę ir kūrybiškumą. Mokiniai  programavo, kūrė bendrus prietaisus, sprendė logines užduotis. Renginio organizatoriai skatino pateikti kuo daugiau idėjų vieni kitiems, tikėdamiesi, jog įrenginys bus sėkmingai naudojamas įvairių dalykų pamokose jas  realizuojant. Įgiję žinių ir pasisėmę patirties iš kitų dalyvių, Roberta Šidlaitė ir Karolis Simonas Pokštas tapo Micro:bit ambasadoriais, galinčiais atstovauti bei skleisti kūrybines mintis savoje Gimnazijoje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Savukynienė