Konkursas “Aš galiu”

   Gegužės 4 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokykloje vyko šeštasis, Prienų rajono mokinių konkursas „Aš galiu“, kuris skirtas mokiniams, turintiems kūrybinių galių – gebantiems skambiai dainuoti, trankiai arba jausmingai šokti ir groti, spalvingai piešti ir savo rankomis sukurti gražių meniškų darbelių. Konkursas buvo organizuojamas muzikos atlikėjų ir mokinių meninių darbų kategorijose, kurių tema – „Tau, Tėvyne“. Šių metų mokinių meniniai darbeliai, jų dainos ir šokiai buvo skirti Lietuvos šimtmečiui. Mokinių kūrybinių darbų įkvėpėja – Lietuva, jos nepakartojama gamta, didinga istorija, valstybės simboliai, o svarbiausia – mūsų meilė ir pagarba. Visa tai spalvomis, vaizdais, garsais ir formomis atsispindi mokinių darbuose.

   Konkurse dalyvavo devynių Prienų bei Birštono krašto švietimo įstaigų atstovai. Jiezno gimnazijos moksleives į renginį atlydėjo jas ruošusi specialioji pedagogė-logopedė Ramunė Plentienė. Kūrybiniais darbais, atliktais įvairia technika, džiugino 6 kl. mokinė Marija Adomavičiūtė bei 7 kl. mokinė Paulina Petruškevičiūtė, o ritminius šokio elementus atliko 7 kl. mokinių Akvilės Bieliauskaitės ir Oksanos Lukoševičiūtės duetas. Visos konkurso dalyvės apdovanotos padėkomis bei saldžiomis dovanėlėmis.

Specialioji pedagogė-logopedė Ramunė Plentienė