Kaip yra kuriami išskirtinio dizaino, paskirties ir funkcionalumo daiktai. Buvome paskatinti bandyti juos kurti patys. Susipažinome  su interaktyvaus dizaino pavyzdžiais, jų kūrimo bei gamybos užkulisiais. Gilinomės į interaktyvių objektų kūrimo technologijas: lenktyninio bolido,  kintančių spalvų šviestuvus,  reaguojančius į muziką arba lankytojų prisilietimą, projekcijų ant objekto techniką, sukuriančią erdvinio vaizdo įspūdį, šviesų instaliaciją, reaguojančią į žmonių rankų judesius, smegenyse generuojamų bangų nuskaitymą ir jų pritaikymą valdyti programas ar įrenginius ir kt. Turėjome  galimybę praktiškai išbandyti įgytas žinias, kurdami ir realizuodami interaktyvius objektus, naudojantis suteiktomis technologinėmis priemonėmis.

Interjero detalė - šviestuvas iš antrinių medžiagų. Darbo autoriai IIg klasės mokinės.