Sutartys

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Biuras), atstovaujamas direktorės Astos Gataveckienės, veikiančios pagal Biuro nuostatus ir Jiezno gimnazija (toliau – Gimnazija), atstovaujama direktorės Neringos Zujienės, veikiančios pagal Gimnazijos nuostatus, toliau abu kartu vadinami Šalimis, o kiekvienas atskirai Šalimi, pasirašo šią bendradarbiavimo sutartį:

VYTAUTO DIDŽIOJO UNIVERSITETAS

Prienų r. Jiezno gimnazija, atstovaujama direktorės Neringos Zujienės, veikiančios pagal Prienų r. Jiezno gimnazijos nuostatus ir Vytauto Didžiojo universitetas, atstovaujamas rektoriaus Juozo Augučio, veikiančio pagal VDU Statutą sudarė šią sutartį:

Prienų r. Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka

Prienų r. Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka, atstovaujama direktorės Daivos Čepeliauskaitės, Prienų r. jiezno gimnazija, atstovaujama direktorės Neringos Zujienės, Prienų r. Jiezno paramos šeimai centras, atstovaujamas direktorės Jūratės Virginijos Žukauskienės, siekdami bendromis jėgomis plėtoti Prienų r. sociokultūrinį, kultūrinį ir kūrybinį potencialą, bendrai veiklai sutelkiant intelektualinius ir materialinius išteklius, realizuoti kultūrines iniciatyvas, dalyvauti projektinėje veikloje, pasirašome šią bendradarbiavimo deklaraciją.

Prienų r. Jiezno muzikos mokykla

Prienų r. Jiezno gimnazija, atstovaujama direktorės Neringos Zujienės, veikiančios pagal Prienų r. Jiezno gimnazijos nuostatus ir Prienų r. Jiezno muzikos mokykla, atstovaujama direktorės Aidos Pūraitės-Jankauskės, veikiančios pagal nuostatus sudarė šią sutartį:

Prienų r. Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras

Prienų r. Jiezno gimnazija, atstovaujama direktorės Neringos Zujienės, veikiančios pagal Prienų r. Jiezno gimnazijos nuostatus ir Prienų r. Jiezno kultūros ir laisvalaikio centras, atstovaujama direktorės Dalios Vertinskienės, veikiančios pagal nuostatus sudarė šią sutartį:

Rūtos Paltanavičienės individuali įmonė

Prienų r. Jiezno gimnazija, atstovaujama direktorės Neringos Zujienės, veikiančios pagal Prienų r. Jiezno gimnazijos nuostatus ir Rūtos Paltanavičienės individuali įmonė sudarė šią sutartį: