Prienų r. Jiezno gimnazija patvirtinta dalyvauti pažintinės žuvininkystės programoje „Išauginta Europos sąjungoje“!

   Dalyvių sąrašas patvirtintas Žemės ūkio ministro 2019-10-11 įsakymu Nr. 3D-562 „Dėl pažintinės žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ 2019–2020 mokslo metų dalyvių sąrašo patvirtinimo“ – http://old.zum.lt/index.php?1853279787

   Sėkmės 5-8 kl. mokiniams ir jų mokytojai Vitai Jančiauskienei dalyvaujant Žuvininkystės programoje! 😊

   Projekto organizatoriai 8 kl mokiniams pravedė užsiėmimą, kurio metu supažindino su akvakultūra, jos auginamais produktais, specialybėmis. Net atsivežė akvariumiuką su žuvytėm ir padovanojo vaikams užduočių pratybas. Nekantriai laukiame išvykos į akvakultūros ūkį Lietuvoje ir džiaugiamės Kalėdinėmis dovanomis: mokyklinėmis kuprinėmis ir mielomis smulkmenomis, kurios primena vykstantį projektą. Džiugu, kai galima praturtinti ugdymo programą smagiomis ir prasmingomis veiklomis. Kaip patys mokiniai sako: kai įdomu, tai ir nesunku mokytis.

Biologijos/chemijos mokytoja Vita Jančiauskienė.